Reference

 

Jóga a putování po Izraeli 2016

 

"V září jsme prostřednictvím důmyslně připraveného programu i výtečným a flexibilním organizačním schopnostem Šárky prožili nezapomenutelné chvíle v zemi, kterou jsme si od dětství přáli poznat.

Znamenité putování po „Svaté zemi“ korunovaly ranní lekce jogy, která již neodmyslitelně patří do našich životů.

Kombinace těchto dvou zdrojů nám umožnila nahlédnout pod pokličku izraelské rozmanitosti, hlouběji do nitra sebe sama i vzájemnosti a objevit tak další, skryté komůrky.

Reference by měla obsahovat tři věty, nemohu však nepřidat tuto čtvrtou: DĚKUJEME, Šárko."

Eva W. a Martin M.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bretaňské jógové dobrodružství 2016

 

"Jógový výlet do Bretaně s Šárkou byl naprosto skvělý. Nejsem úplně supernadšená jogínka, takže jsem se trochu obávala, že budu týden v zajetí hlubokého dýchání, éterických bytostí a zamotaných pozic. Opak byl ale pravdou – jógové cvičení bylo moc příjemné a šité na míru cvičícím. Převážnou část dne pak vyplňovaly zábavné výlety organizované Eliškou – nepostradatelnou znalkyní francouzského jazyka a místních poměrů. Díky ní jsme navštívili ty nejhezčí ostrovy, písčité pláže a keltské památky v okolí. Nechyběly ochutnávky místních specialit, návštěvy v sardinkárnách a doporučených zmrzlinářství. Musím také zmínit nezapomenutelné pikniky, kterými naše skromná skupinka pravidelně udivovala kolemjdoucí Francouze. Celkově to byl úžasný týden ve slunné Francii, a pokud budu mít možnost, ráda se s Šárkou zúčastním i dalších jógových zájezdů."

Šárka V.

 
 

"Letní výlet se Šárkou byl super zážitek, na který teď v sychravých dnech moc ráda vzpomínám. Šárka je moc milá osoba a velmi dobrá lektorka."
 

Markéta K.
 

 

 

 

 

 

 

 

Andalusie s jógou a shiatsu 2016

"Pobyt s jógou a shiatsu v Andalusii byl úžasný a otevřel mi další brány na mém putování životem. Zažila jsem tam mnoho nových prožitků, dozvěděla jsem se, jak sama se sebou pracovat a také jsem poznala nové úžasné lidi, s kterými se vždy ráda opět setkám.

Šárka s Františkem jsou ideální průvodci při poznávání hlubin vašeho nitra a já je rozhodně doporučuji všema deseti!!"

Aneta B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jóga a putování po Izraeli 2016

"S akcí "Jóga a putování po Izraeli"  jsme byli s manželem spokojeni a splnila naše očekávání . Pojali jsme ji sice spíše jako poznávací zájezd a někdy místo cvičení jsme si užívali krásného moře, na jehož břehu jsme několik dnů bydleli. Celý zájezd byl nabitý zážitky a v závěru  nás Jeruzalém svým kouzlem  úplně uchvátil. Organizačně byl zájezd určitě náročný, ale Šárka to s námi zvládala :-) a díky jí za to."

Markéta a Zbyněk

 

Kontakt

Šárka Soudková, Ph.D. Tel. IL : 00972 55-9928048
Tel. CZ: 00420 608 528 886
sarkayoga@gmail.com